ZAPOMENUTÁ ŘEMESLA – příměstské tábory 2021

Lesní klub Na Slunci - Blahutovice

ZAPOMENUTÁ ŘEMESLA – příměstské tábory 2021

ČERVENCOVÝ TERMÍN OBSAZEN! JE MOŽNÉ SE HLÁSIT POUZE NA SRPNOVÝ TERMÍN!

(V případě, že byste měli zájem o červencový termín, můžete nám dát vědět mailem a pokud by se místo uvolnilo, dáme Vám vědět.)

S letošními příměstskými tábory se vrátíme do minulosti, ocitneme se ve středověku, staneme se tovaryši, kteří se pod vedením mistrů budou učit nejrůznějším řemeslům. Staneme se pekaři, tesaři, hrnčíři, tkalci… Během týdne si zábavnou formou a s opravdovými nástroji vyzkoušíme péct preclíky ve venkovní peci, vyrobit svíčky z včelího vosku, vydlabat lžíci z lipového dřeva a dál už nebudeme prozrazovat 🙂 Na závěr zkusíme své produkty jako trhovci „prodat“ na společném jarmarku.

Tábor je určen pro děti od 4 do 10 let. Budeme se scházet každý den, od pondělí do pátku, v čase od 8:00 do 16:00 v Blahutovicích.

  1. turnus: 26. – 30. 7. 2021 Program tábora se bude odehrávat na zahradě Lesního klubu Na Slunci. Zázemí v případě nepříznivého počasí či v době odpočinku bude v jurtě či v týpí, proto je kapacita tohoto turnusu stanovena na 10 dětí. Strava zajištěna cateringem.
  2. turnus: 23. – 27. 8. 2021 Program tábora se bude odehrávat v zázemí KCK Blahutovice a na zahradě LK. Kapacita je 20 dětí. Strava je zajištěna z čerstvých lokálních surovin.

Cena: 2 500,-/dítě

Cena zahrnuje: průvodce (mistry :), strava, pitný režim, materiál, odměny, besedy.

Zázemí: Komunitní centrum Klášter, zahrada Lesního klubu Na Slunci

Přihlášky přijímáme do konce května, poté pouze v případě, že kapacita nebude naplněna.

Sledujeme aktuální vládní nařízení a organizaci tábora přizpůsobíme podmínkám, která budou platit v danou chvíli.

Podmínky a organizaci tábora naleznete ZDE

PŘIHLÁŠKA